Aktualności

Zawody strzeleckie - Puchar LO nr XV

11.1.2017

Dzisiaj, reprezentacja LO XV w strzelectwie, wystartowała w III rundzie ligi strzeleckiej. Tym razem jako gospodarze. Zawody rozgrywane były o Puchar Dyrektora LO nr XV, w szczególnej formule - startowali tylko uczniowie i uczennice klas pierwszych. Z bardzo dobrym wynikiem 800 pkt. zwyciężyła nasza drużyna, LO XV, przed Technikum nr 15 (761 pkt) i Zespołem Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych (729 pkt.). Reprezentacja LO nr XV strzelała w składzie: Patrycja Czochara i Daria Plewa z klasy 1B, Michał Chowaniec i Michał Michalak z klasy 1C i Jakub Koziarz z klasy 1D . Michał Michalak zwyciężył wśród chłopców a Patrycja Czochara zajęła drugie miejsce wśród dziewcząt.Daria Plewa i Michał Chowaniec zajęli czwarte miejsca. Pełne wyniki TUTAJ. Więcej zdjęć w zakładce Ligi.
Gratulujemy!

Czytaj dalej

Finał akcji Góra Grosza

10.1.2017

Dobiegła końca siedemnasta edycja Góry Grosza, akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Pomagamy dziecom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich rodzinnych domach. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zbiórki pieniędzy w naszej szkole.  Zebraliśmy łącznie 359 złotych 49 groszy. Gratuluję klasie I D, która najbardziej zaangażowała się w pomoc charytatywą .

 
                                         Opiekun SU - Sławomir Słomski
Czytaj dalej

Warsztaty dla rodziców 26 stycznia

9.1.2017

Szanowni Rodzice,

W czwartek 26 stycznia w godz. 17:00-19:30 odbędą warsztaty "Lepiej karać, czy wyznaczać konsekwencje?".
Warsztaty poprowadzi: Karolina Żmudzka – psycholog, terapeuta, doradca zawodowy.
Zapisy: kzmudzka.ppp6@gmail.com, tel. 71 798-67-39 wew. 141, gabinet psychologów 219.
Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji
Czytaj dalej

Matura 2017

4.1.2017

Przypominamy, że 7 lutego 2017 roku (wtorek) upływa termin wypełnienia ostatecznej deklaracji maturalnej. Po tym terminie nie ma już możliwości dokonywania zmian w deklaracji dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów. W przypadku niezłożenia deklaracji ostatecznej, z dniem 8 lutego deklaracja wstępna staje się deklaracją ostateczną.

W związku z terminem ferii zimowych weryfikacja poprawności danych i wyborów egzaminacyjnych odbędzie się w dniach 9-10.02.2017. W związku z tym konieczna jest OBECNOŚĆ uczniów klas trzecich w dniach 9-10.02.2017 w celu weryfikacji deklaracji i złożenia podpisu na listach wysyłanych do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Również 7 lutego 2017 roku (wtorek) upływa termin uzupełnienia dokumentacji uprawniającej do dostosowania warunków i form egzaminu maturalnego.

Terminarz dla uczniów klas 3

Terminarz dla absolwentów z lat ubiegłych

Informacja o opłatach WAŻNE!

Więcej informacji w zakładce MATURA

Czytaj dalej
Więcej aktualności Więcej aktualności