Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa-informacje

16.11.2018

Szanowni Państwo Rodzice, Opiekunowie.

Z wielką radością informujemy, że biblioteka szkolna wzbogaciła się o ok. 600 tytułów, zakupionych z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Edukacji Narodowej, za kwotę15 tys. złotych.

Głównym celem programu jest...
Czytaj dalej

Mam Marzenie-zbiórka pluszaków

7.11.2018

Kolejna akcja wolontariatu szkolnego!
Zbieramy dary w postaci pluszaków, gier planszowych i książek dla dzieci dla fundacji MAM MARZENIE, zajmującej się pomocą dla dzieci przebywających w szpitalach.
Dary można przynosić do opiekunów wolontariatu szkolnego:
pani Anny Tas i pana Cezarego Kołodzieja do końca listopada.
(prosimy przynosić tylko nowe rzeczy)

Czytaj dalej

Zbiórka dla hospicjum

16.10.2018

Szkolny Klub Wolontariusza ogłasza zbiórkę środków higienicznych i czystości (chusteczki nawilżające, balsamy do ciała, mydło w płynie, gąbki do mycia ciała, itp.) dla
dzieci z Wrocławskiego Hospicjum. Zbiórka trwa przez cały semestr, środki można przekazywać opiekunowi wolontariatu w sali 236.

Za udział w akcji serdecznie dziękujemy!

Opiekun Koła Wolontariusza, Anna Tas
Czytaj dalej

SU 2018/19 - wyniki wyborów

16.10.2018

4.10.2018 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Frekwencja wyborcza wyniosła 48,5 %. Przewodniczącą SU została Oliwia Skiba z klasy II D, zastępcą Hubert Radzikowski z kl. II D, Rzecznikiem Praw Ucznia Andżelika Siembida z kl. II C.
Dziękuję bardzo za pracę na rzecz społeczności uczniowskiej Marcie Dawid, której kadencja dobiegła końca, jak również wszystkim, którzy wspierali pracę samorządu.

                                           Opiekun SU, Sławomir Słomski
Czytaj dalej
Więcej aktualności Więcej aktualności